אודות


החיים המקצועיים שלי הפגישו שני מסלולים האחד כיוצרת ואמנית והאחר כתרפיסטית. במשך הרבה שנים הרגשתי שאני צועדת בינהם בפיסוק: רגל אחת מכוונת לאמנות והשנייה לטיפול. כשנדרשתי להציג את עצמי התקשיתי, הייתי שייכת בו זמנית לשני העולמות. 
אופן החשיבה שלי כאמנית חילחל אל הדרך בה הבנתי את תהליכי הנפש, העיסוק בפסיכותרפיה השפיע עמוקות  על עבודתי האמנותית. 
על אף אחד מהם לא יכולתי לוותר. במהלך הזמן למדתי לקבל ולהעריך את מה שבנה החיבור הזה
את מה שלימדו אותי תהליכי היצירה על פתיחות, אמון וסבלנות, את היכולת להכיל את הכאוס הכרוך  בתהליכי פירוק ובניה, אני מביאה איתי לקליניקה.
כיום אני עוסקת למעשה, אך ורק בפסיכותרפיה.   טיפול נחווה בעיני כמעין תהליך יצירה- תהליך בו אנו יוצרים את עצמנו, מתוך חומרי הגלם שמזמנים לנו החיים.
מתוך  הסיפורים, הכישורים המשברים-מתוך החומרים שהם אנחנו-  מתהווה יצירת האמנות השווה והיקרה ביותר שנוכל אי פעם לחתום עליה את שמנו. .
אני מוצאת שאותן איכויות ששימשו בסטודיו: הקשבה ל‘מה רוצה לקרות‘, כבוד לחומר, סקרנות, למידה התנסותית  ויצירתיות משמשות גם כאן- במרחב של הנפש, כדי לגלות לעבד ולעצב  את המי  והאיך שאנחנו רוצים לחיות.
מעיבוד ’חומרי הגלם‘ האישיים שלי ( שריטות של ילדות קיבוצית ומסע אמהות מאתגר) למדתי שדרך עבודה משותפת, עדינה וסבלנית אפשר להשיג חוויה של 'היות בטוב' יציב ומבוסס פנימית גם מול זמנים קשים. 
כיום יודעת ששינוי החוויה בפנים מאפשרת לברוא לעצמנו מציאות הולמת וטובה יותר.

סקרנית לפגוש את חומרי הגלם שלכם.


ההכשרות שלי כוללות:
  • לימודי אמנות פלסטית בקלישר (ת"א)
  • אנתרופוסופיה וטיפול אמנות בגישה אנתרופוסופית (שוויץ/ גרמניה),
  • פסיכותרפיה בגישת 'האקומי' והתוכנית לפסיכותרפית גוף נפש במ. שילוב (טבעון)    
עובדת עם מבוגרים ועם בני נוער בקליניקה פרטית בטבעון וברמת ישי.

חברה באיגוד הישראלי הרב תחומי לפסיכותרפיה.


אודות